Eğer üründe dış etki sonucu oluşmuş olabilecek bir hasar yok ancak eksik veya hatalı basılmış sayfa gibi bir üretim hatası tespit edilirse sitenin "İletişim" linkindeki telefon numaralarını arayarak Legem Basım Yayım ve Dağıtım San. ve Tic. A.Ş. personelini bilgilendirilmelidir. Personel müşteriyi kitabın değişimi konusunda yönlendirecektir. Satışın üzerinden 1 hafta geçtiği ve kitapta herhangi bir üretim hatası olmadığı durumlarda ürün ve para iadesi yapılamaz.

Müşterilerimiz satın almış ve teslim almış oldukları siparişlerindeki eserleri veya yayınları teslim tarihinden itibaren 7 günlük süre içerisinde, teslim alınan şekli ile iade edebilir. Herhangi bir defosu olmayıp sadece beğenmeme nedeniyle 7 günlük süre içinde iade edilen eserler veya yayınlar "Satılabilirlik" özelliğini korumalı hiç bir şekilde zarar görmüş olmamalıdır. Ayrıca ürün geri gönderilirken faturası da mutlaka gönderiye dahil edilmelidir. Aksi halde iade edilmek istenen ürün Legem Basım Yayım ve Dağıtım San. ve Tic. A.Ş. tarafından iade alınmayacak ve müşterilerimize ürünün para olarak tutarı da iade edilmeyecektir.

Müşterilerimiz satın aldıkları ürünün, hatalı ya da ayıplı çıkması durumunda ücretin iadesini talep etmek yerine aynı üründen yenisini talep edebilir. Müşterilerimiz bu durumu info@legem.com.tr adresine e-mail atarak bu taleplerini açıkça ifade etmelidirler. Müşterilerimizin bu talebinin karşılanması için ürünün www.legem.com.tr stoklarında bulunması gerektiğinden, www.legem.com.tr ürünü yenisi ile değiştirmek yerine ürünün ücretini iade etme hakkına sahiptir.